Hantle HEX gumowane - to przyrządy / sprzęty sportowe wykorzystywane do treningu siłowego, najczęściej na siłowniach, zarówno profesjonalnych jak i domowych. Hantle HEX ogumowane lub jak inni je nazywają ciężarki jednolite HEX gumowane składają się z radełkowanego uchwytu wyprofilowanego dla solidnego i ergonomicznego chwytu. Gumowa powłoka zapewniająca odporność na ścieranie i jest trwalsza, dzięki temu w razie upadku ciężarka podłoże nie ucierpi. Na hantlach jest też wygrawerowane tłoczenie informujące o wadze danej hantli, dlatego też te sztangielki świetnie komponują się ze stojakami, na których można posegregować posiadane hantle wedle wagi. To idealny produkt do stworzenia kolekcji hantli w swojej domowej siłowni. Są idealne do ekspozycji na stojaku, spora różnorodność wagowa pozwala na skompletowanie zestawu od 2,5kg do nawet 25kg! Najpopularniejsze zestawy to hantle hex 2x10kg, 2x15kg, 2x20kg, każda z tych wag świetnie wygląda i spełniają swoje zadanie pozwalając wykonać wyczerpujący trening. Hantle hex ogumowane są tak wygodne i przyjemne w użytkowaniu, że polecamy je każdemu, nawet tym, którzy nie chcą kompletować każdego odważnika tylko zależy im na np. 2 wariantach wagowych ciężarów. 

HANTLE HEX

Hantle żeliwne stałe HEX - czy warto?

 

Hantle stałe żeliwne HEX gumowane charakteryzują się świetnym wyglądem, który przypomina swoją estetyką widoki, które można zobaczyć na profesjonalnej siłowni, a to wszystko można mieć w swoim domu! 

Jednak wygląd to nie wszystko, to co wyróżnia hantle żeliwne ogumowane HEX to ich budowa. Heksagonalny kształt zapewni możliwość wykorzystania hantli jako paraletek, a to pozwalana na kompleksowy trening całego ciała łącznie z mięśniami głębokimi. Dzięki nim rozbudujesz bicepsy, tricepsy, barki, mięśnie pleców oraz klatki piersiowej. Robiąc przysiady, wykroki czy wypady przy pomocy hantli twoje mięśnie nóg i pośladków zostaną znacznie wzmocnione. To wszystko bez dodatkowego i drogiego sprzętu. W tym pozornie prostym produkcie możliwości są prawie nieograniczone.  Dzięki jednolitej konstrukcji hantle pozwalają na ćwiczenia o większym zakresie ruchu bez obaw o zsunięcie się talerzy czy odkręcenie zakrętki. Hantle tego typu to niesamowita wygoda. Od razu można przystąpić do treningu za pomocą tych właśnie sztangielek, dzięki temu nie musimy się mierzyć z nakładaniem obciążenia, możemy działać i np. dzięki ukierunkowanemu treningowi osiągniemy równomierny wzrost mięśni. 

 

Hantle hex gumowane pokryte są gumową powłoką, która jest odporna na ścieranie i uszkodzenia, dzięki żeliwu są one bardzo wytrzymałe i solidne. Radełkowany uchwyt sprawia, że korzystanie z nich jest przyjemne i podczas ćwiczeń przejmujesz się tylko swoją techniką oraz planem treningowym, nie ma też mowy o tym, że hantla wysunie Ci się z ręki czy wypadnie część obciążeń, albo hantle będą wydawać nieprzyjemne odgłosy "trzaskanego" obciążenia żeliwnego, produkt pozwala Ci skupić się tylko na sobie to hantle idealne by znaleźć w sobie pasję do treningów. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.